Architekt Poznań | Biuro projektowe, architektoniczne | Leszno

PROJEKT DOMU POZNAŃ _PONADCZASOWA KLASYKA

Projekt domu w Poznaniu to połączenie nowoczesnego designu z ponadczasową klasyczną elegancją.

Wspólnie z inwestorami stworzyliśmy prostą, tradycyjną i ekonomiczną bryłę. Prostotę podkreślają kolory elewacji oraz dachu, które przełamane zostały ciepłem drewnianej okładziny elewacyjnej. Drewniana elewacja nadaje architekturze domu bardziej tradycyjnego charakteru. Budynek wygląda elegancko i kojarzy się z naturą. Nowoczesności dodają duże przeszklenia, które dostarczają ogromną ilość naturalnego dziennego światła.

Dom jest parterowy z możliwością ewentualnej aranżacji poddasza. Charakteryzuje go starannie przemyślany układ funkcjonalny. Przyjęty układ strefowy zapewnia prywatność w części nocnej, jednocześnie sprzyjając integracji użytkowników w otwartej części dziennej. Projekt zawiera trzy przestronne sypialnie, a główną część domu stanowi ponad czterdziestometrowy jasny salon połączony z jadalnią i kuchnią, do której przylega spiżarnia.

Dom w Poznaniu zaprojektowaliśmy w standardzie energooszczędnym, z odpowiednim zaizolowaniem ścian, dachu i podłogi. Dodatkowo zastosowaliśmy system wentylacji mechanicznej oparty o centralę wentylacyjną.

LOKALIZACJA: Poznań

DATA WYKONANIA: 2019

POW. DZIAŁKI: 829,16m2

POW. ZABUDOWY: 206,67 m2

POW. UŻYTKOWA: 164,03 m2